K
Keramokrill
Сертифіковано
в Україні
Реставрація ванн Івано-Франківськ
Сертифікована реставрація ванни в м. Івано-Франківськ та івано-франківській області
TM Keramokrill виготовляє надійне покриття, з наночастинками, для відновлення емалі ванн різних типів, зокрема і в місті: ІВАНО-ФРАНКІВСЬК.
Ви можете знайти наших майстрів реставраторів, що користуються нашим матеріалом.
Способи реставрації ванн
З плином часу декоративно-захисне покриття будь-якої ванни втрачає презентабельність. На поверхні сантехніки з'являються неминучі сліди її щоденної експлуатації. Заводська емаль покривається незмивним нальотом, глибокими подряпинами, пошкоджується сколами до голого металу. Ванна набуває характерний жовтуватий відтінок і стає матовою, що робить її використання не таким приємним і гігієнічним, як слід. Однак поспішати купувати нову ванну не варто. Врахуйте, що до вартості покупки додадуться ще витрати на заміну, підключення, утилізацію старої сантехніки.
Сьогодні є відмінний спосіб повернути презентабельність старої ванни шляхом реставрації її декоративно-захисного покриття.
Рідкий акрил "КерамоКрілл" для ванн має ряд переваг:
- не жовтіє;
- не темніє;
- стійкий до подряпин;
- не розшаровується;
- без їдкого запаху;
- зручний в роботі.
Як можна відреставрувати стару ванну?
Є кілька способів, як повернути зношеної ванні привабливий зовнішній вигляд:
- - Емалювання.
- - Покриття рідким акрилом.
- - Установка вкладиша.
Емалювання за фактом є найпростішим, недорогим і доступним методом реставрації старої ванни. Суть цієї технології полягає в оновленні наявного емалевого шару. Технічно цю процедуру можна назвати фарбуванням. Хоча в емалюванні ванни і є свої тонкощі, що впливають на підсумковий результат.
Приступаючи до емалювання, слід розуміти, що своїми руками повторити якість заводського покриття вийде навряд чи. Такий результат можна отримати, якщо довірити реставрацію ванни професіоналу. Проте, навіть власними силами можна значно поліпшити зовнішній вигляд сантехніки, якщо знати деякі важливі особливості.
Таких нюансів всього три:
- * Не купуйте найдешевшу емаль. Це поширена помилка, що закінчується, як правило, незадовільним результатом. Від якості емалі багато в чому залежить зовнішній вигляд відновленої ванни. До того ж, хороший склад «пробачить» Вам навіть деякі помилки, краще «ляже», довше протримається, буде виглядати красивіше.
- * Не працюйте по непідготовленій поверхні. Перед емалюванням старої ванни вкрай важливо прибрати з її лицьової поверхні весь наліт, наявні дефекти і, якщо буде потрібно, заводську емаль (якщо є численні відколи і глибокі подряпини).
- * Дайте нанесеної емалі як слід затвердіти. Поширеною помилкою є поспіх, коли не терпиться випробувати освіжену ванну в справі. Такі дії призводять до того, що нанесений склад швидко стає знову матовим, погано переносить механічні навантаження, і знову обзаводиться новими подряпинами, сколами і так далі.
Щоб досягти ідеального результату, що не поступається за якістю заводській обробці, довірте реставрацію вашої ванни, способом наливний акрил, фахівця.